Alternative flash content

Requirements

O nas

Pax Centrum Dochodzenia Odszkodowań jest Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie. PAX powstała z myślą o wszystkich poszkodowanych chcących uzyskać wysokie odszkodowania.

PAX prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz osób prawnych w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli oraz innych podmiotów w tym również osób fizycznych zobowiązanych do naprawienia szkody.

Priorytetem PAX jest wzajemna współpraca z Klientem i zapewnienie Klientowi profesjonalnej obsługi prawnej. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w Waszym miejscu zamieszkania. Na bieżąco są Państwo informowani o postępach w prowadzeniu sprawy. Na bieżąco odpowiadamy na Państwa pytania. Na bieżąco mogą Państwo konsultować swoją sprawę z adwokatem.

PAX specjalizuje się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań i zadośćuczynień dla poszkodowanych w wypadkach drogowych i ich rodzin.

Dane Spółki: 
PAX Centrum Dochodzenia Odszkodowań Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie, 35-324 Rzeszów, ul. Mazowiecka 69, NIP 517-03-57-614, REGON: 18 07 77 192, KRS: 0000399314, Kapitał Zakładowy opłacony w całości 30.000,00zł