Alternative flash content

Requirements

Procedura dochodzenia roszczeń

OTRZYMAJ ODSZKODOWANIE NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z usług naszej firmy i dochodzić odszkodowania i/lub zadośćuczynienia:

1) prosimy o telefon pod numer. + 48 604 950 766 bądź o nadesłanie ankiety drogą elektroniczną wypełnij ankietę,
2) niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia Konsultant umówi się z Państwem w miejscu i czasie dla Państwa dogodnym w celu uzupełnienia formularza szkody, odebrania podstawowych informacji dotyczących zdarzenia, zgromadzonej przez Państwa dokumentacji, jak również podpisania stosownego pełnomocnictwa do działania w Państwa imieniu,
3) zgromadzone w ten sposób informacje przekazane zostaną do biura prawnego w celu analizy,
4) następnie na podstawie dokumentów zgłaszamy w imieniu Klienta roszczenie do odpowiedzialnego za naprawienie szkody Ubezpieczyciela lub osoby odpowiedzialnej za wyrządzenie szkody,
5) w razie uzyskania od Ubezpieczyciela lub osoby odpowiedzialnej za wyrządzenie szkody niezadowalającej dla Państwa kwoty pieniężnej, sprawa kierowana jest na drogę postępowania sądowego, pozew opłaca PAX a Państwa reprezentuje wynagradzany przez PAX adwokat.

GWARANTUJEMY

1) w toku całego postępowania sądowego reprezentowani jesteście Państwo przez profesjonalnego pełnomocnika tj. adwokata lub radcę prawnego.
2) pozostajemy do Państwa dyspozycji w Waszym miejscu zamieszkania.
3) na bieżąco są Państwo informowani o postępach w prowadzeniu sprawy.
4) na bieżąco odpowiadamy na Państwa pytania.
5) na bieżąco mogą Państwo konsultować swoją sprawę z adwokatem po wcześniejszym umówieniu za naszym pośrednictwem dogodnego terminu w siedzibie kancelarii .

UWAGA!!! firmy ubezpieczeniowe mogą znacznie (o ponad 50%) zaniżać wypłacane odszkodowania i zadośćuczynienia. W związku z tym warto skorzystać z pomocy PAX, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka finansowego.

UWAGA!!! PO WYPADKU NIE PODEJMUJ DECYZJI POCHOPNIE sprawdź dokładnie ofertę firm przyjeżdżających do Państwa domów bez wcześniejszego zgłoszenie im szkody.

Skontaktuj się z nami PAX zaproponuje korzystniejsze warunki.